Jan Plaček

Freedom Yachting

Jan Adam Plaček

Výhradní obchodní zastoupení polské loděnice Northman pro ČR a SR

 

U Revíru 1420, Rožnov pod Radhoštěm

Telefon: +420 731 552 258
Email: ahoj@navodevpohode.cz

Vítr a voda mě provází už od dětských let. První zkušenosti s jachtingem jsem získal na palubě Cadetu, který jsme s bratrem proháněli na moravských rybnících a přehradách. Při čtení knížek Richarda Konkolského, Krzystofa Baranowského a dalších osamělých mořeplavců jsem snil o dalekých cestách a dobrodružství na moři. Na palubě naší rodinné plachetnice Giga jsem plachtil na Baltském moři, Balatonu, na Mazurech i v Chorvatsku. Mazurská jezera mi učarovala a vracím se tam dodnes. Při dovolené v roce 2015 se mi tam zalíbily krásné plachetnice Maxus, z polské loděnice Northman. Slovo dalo slovo a stal se ze mě obchodní zástupce této skvělé loděnice v Česku a na Slovensku.

Ahoj Czarter
logo-ahoj

Sesterská společnost firmy Northman, provozující charter plachetnic Maxus a motorových lodí Nexus a Courier na Mazurských jezerech. Operuje ze tří přístavů: Węgorzewo, Sztynort a Giżycko / Wilkasy.

Tak jako firma Northman je známa špičkovou kvalitou lodí, tak i Ahoj Czarter je synonymem pro vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Northman Stocznia Jachtova
logo-northman

Polský výrobce lodí, kterého najdete na severu Mazurských jezer, ve městě Węgorzewo. Z malé rodinné firmy vyrábějící plachetnice na zakázku se postupně vypracovala na významného evropského výrobce lodí vlastní konstrukce – plachetnic Maxus a motorových lodí Nexus, které úspěšně exportuje do celého světa. V současné době firma zaměstnává 80 osob a počet prodaných lodí převyšuje 200 lodí ročně.