Charter Mazury – dovolená na vodě

Pohodový jachting na jezerech propojených kanály, klidné kotvení a rybaření v zátokách, prohlídky malebných městeček a pamětihodností, to vše vám může nabídnout dovolená na lodi na Mazurských jezerech.

Ať už jste parta kamarádů, nebo rodina s dětmi začínající s jachtingem, naše nabídka plachetnic a motorových lodí vás určitě uspokojí.

Charterová společnost AHOJ Czarter, kterou zastupujeme, provozuje největší flotilu továrně vyráběných plachetnic Maxus a motorových lodí Nexus a Northman na Mazurských jezerech (cca 100 lodí).

Jednotlivé plachetnice i motorové lodě si můžete prohlédnout na našem webu v sekci Prodej lodí. V případě zájmu vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na konkrétní loď i termín.

Polské předpisy jsou mírnější než u nás, takže na Mazurech si můžete pronajmout plachetnici, nebo motorovou loď, do určité velikosti a výkonu motoru, i bez průkazu.

Pronájmem lodě u nás vše teprve začíná. Pokud jedete na Mazury poprvé, pomůžeme vám s plánováním cesty i plavby, vybereme vhodná kotviště a doporučíme vám místa, která se vyplatí navštívit.

Další praktické informace o charteru najdete v článku FAQ aneb na co se nás často ptáte …

Pro aktuální informace sledujte také náš Facebook!

Dovolená na Mazurech

Na vodě v pohodě

Freedom Yachting

Výhradní obchodní zastoupení polské loděnice Northman pro ČR a SR

Telefon: +420 731 552 258
Email: ahoj@navodevpohode.cz

Dovolená na lodi

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám

Jméno a příjmení*
E-mail
Telefon
Datum pronájmu (od-do)
Typ lodě
Vaše zpráva / upřesnění

Nesmíme zapomenout na GDPR... Pokud nám odešlete poptávku, budeme muset zpracovat vaše osobní údaje. Ale nikomu je nepředáme ani neprodáme a když se nedomluvíme, tak je zase rychle smažeme. Opravdu - můžete nám věřit.