Freedom Yachting – kontakty

Na vodě v pohodě

Freedom Yachting s.r.o.

Výhradní obchodní zastoupení polské loděnice Northman pro ČR a SR

Vršovců 2120/1a, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava, Česká republika
IČO: 17065844 DIČ: CZ17065844

Jan Plaček

Jan Adam Plaček Köhle

Technická podpora

Telefon: +420 731 552 258
E-mail: ahoj@navodevpohode.cz

První zkušenosti s jachtingem získal Adam na palubě plachetnice Cadet, který s bratrem proháněli na moravských rybnících a přehradách. Při čtení knížek Richarda Konkolského, Krzystofa Baranowského a dalších osamělých mořeplavců snil o dalekých cestách a dobrodružství na moři. Na palubě rodinné plachetnice Giga se plachtil na Baltském moři, Balatonu, na Mazurech i v Chorvatsku. Mazurská jezera mu učarovala a vrací se tam dodnes. V roce 2015 se dohodnul na obchodním zastoupení loděnice Northman v Česku a na Slovensku.

Martina Popelářová

Martina Popelářová

Prodej lodí

Telefon: +420 776 841 102
E-mail: obchod@navodevpohode.cz

Milovnice Chorvatska, Francie, Monaka a jižní Moravy. Bílé plachty na obzoru a luxusní motorové jachty jí učarovaly při dovolené v Chorvatsku. Je neustálým zdrojem dobré nálady a pozitivního přístupu. Ráda si vychutná dobrou kávu a víno, v příjemné společnosti. V obchodě se cítí jako ryba ve vodě a její zkušenosti nám pomáhají vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. S Adamem tvoří úspěšný a vzájemně se doplňující tým.

Pro aktuální informace sledujte také náš Facebook!

Ahoj Czarter
logo-ahoj

Sesterská společnost firmy Northman, provozující charter plachetnic Maxus a motorových lodí Nexus a Courier na Mazurských jezerech. Operuje ze tří přístavů: Węgorzewo, Sztynort a Giżycko / Wilkasy.

Tak jako firma Northman je známa špičkovou kvalitou lodí, tak i Ahoj Czarter je synonymem pro vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Northman Stocznia Jachtova
logo-northman

Polský výrobce lodí, kterého najdete na severu Mazurských jezer, ve městě Węgorzewo. Z malé rodinné firmy vyrábějící plachetnice na zakázku se postupně vypracovala na významného evropského výrobce lodí vlastní konstrukce – plachetnic Maxus a motorových lodí Nexus, které úspěšně exportuje do celého světa. V současné době firma zaměstnává 80 osob a počet prodaných lodí převyšuje 200 lodí ročně.