Skip to main content

Pojeďte zažít babí léto jinak !

Čekají vás 4 dny pohodového jachtingu v severní části Mazurských jezer s plnou penzí na palubě a spousta dalších zážitků.

Navštívíme památky z 2. světové války u Mazurského kanálu a zúčastníme se také největší jachtařské akce v Polsku – regatového závodu plachetnic Northman Cup 2017, zakončeného párty s ohňostrojem. Naší akce se mohou zúčastnit i ti, co nemají s jachtingem žádné zkušenosti, ale chtěli by si to vyzkoušet


Kdy: středa 20. září – neděle 24. září.
Kde: Węgorzewo, Mazurská jezera, Polsko.
Za kolik: 8.500,- Kč/osobu bez dopravy. V ceně je plná penze na palubě.

 

Program
Středa 20.9.: odjezd autem z Rožnova p.R. v 5:00, zastávka v Ostravě v 6:00, cesta přes Varšavu do Węgorzewa. Příjezd odpoledne po 15. hodině. Nalodění a nocleh v přístavu.
Čtvrtek 21.9.: plavba přes jezero Mamry k přístavišti Mamerki, prohlídka muzea a bunkrů, po obědě pokra-čování plavby do mariny Sztynort, nocleh v přístavu.
Pátek 22.9.: celodenní plavba po jezerech Mamry, Dargin a Dobskie, večer návrat do Węgorzewa, nocleh v přístavu.
Sobota 23.9.: plavba po jezeře Mamry a od 12:00 do 17:30 regata na jezerech Mamry a Swięcajty, kotvení v přístavišti Piękny Brzeg, vyhlášení výsledků, ohňostroj a zábava, nocleh v přístavišti.
Neděle 24.9.: přeplavba do Węgorzewa a vrácení lodi (do 13:00), cesta domů. Předpokládaný příjezd do Rožnova p.R. o půlnoci.
Změny programu vyhrazeny.

Rezervujte si místo ještě dnes 🙂

Těšíme se na vás!

 

 

 

foto Regaty Northman-Cup 2016

zdroj: Northman.pl