Skip to main content

Blíží se další ročník oblíbeného setkání jachtařů a příznivců plachetnic Maxus, na Mazurských jezerech, Maxus Challenge 2022. Můžete se opět těšit na přátelskou atmosféru, velkou dávku jachtařské teorie a praxe a spoustu nezapomenutelných zážitků.

Termín a místo konání: 12. – 15. května 2022, Marina Nový Sztynort, Mazurská jezera, Polsko. Mapa

Flotila: plachetnice Maxus z flotily Ahoj Czarter nebo majitelské plachetnice Maxus.

Třídy plachetnic: Maxus 24 evo, Maxus 26, Maxus 28 a Maxus 33.1 RS. a Maxus 34.

K dispozici bude tým trenérů, techniků a dalších pomocníků z řad pracovníků pořádajících firem Ahoj Czarter a Northman.

Zápisné 120 PLN/osobu. Zápisné zahrnuje organizaci aktivit na vodě, přednášky a dostupnost trenérů, podpůrnou loď a další atrakce. Zápisné nezahrnuje dresy, stravu a přístavní poplatky. Ceny pronájmu jednotlivých lodí na akci najdete zde: https://northman.pl/maxus-challenge-2022/

Popis akce

Můžete se těšit na zajímavé přednášky (v polštině), regatový trénink a závody na jezerech Dargin, Kisajno, Łabap a Dobském, příjemná setkání a diskuze o jachtařské tématice, koncerty a táboráky v pátek a v sobotu večer. Podrobný program bude zveřejněn později.

Přihlášky na akci přijímá charterová společnost Ahoj Czarter. Počet lodí, které jsou k dispozici je omezen, přihlaste se tedy co nejdříve. Vítání jsou také majitelé plachetnic Maxus se svými loděmi. Kromě toho se naše firma Freedom Yachting zúčastní závodu na plachetnici Maxus 24 evo. Pokud se chcete přidat do naší posádky, tak nás prosím kontaktujte na emailu: ahoj@navodevpohode.cz 

Kontakt pro přihlašování a objednávání lodí u organizátora akce: Ahoj Czarter, email: biuro@ahoj.pl

Informace o možnosti přidání se do naší posádky vám také rádi poskytneme u nás ve Freedom Yachting, email: ahoj@navodevpohode.cz, tel.: 731 552 258.

Fotografie z minulých ročníků Maxus Challenge a Northman Cup najdete zde

Těšíme se na vaši účast!